Tiran uluslararası havaalanından İşkodra'ya partir de seulement karşılığında transfer kişi başı 9,-€

Özel ekipman ve özel gereksinimler doğrultusunda, uluslararası de Tiran (Rinas) ve İşkodra havaalanından, resmi taksiler ve/veya 7/24 ve 7 yıl/7 saat hizmet veren taksiler ile kişi başı 9 € tutarında en iyi transferden yararlanın. müşterilerimize verildi!

Tarife, departmandan en az 7 gün önce rezerve ettiğiniz bir tarife takvimi ile veya departmandan 1 saat önce rezerve etme imkanı sunan tarife düzenleyicileri ile kolay tarife (sous réserve de disponibilité). Bir hizmet ve en uygun tarifeler için, mümkün olan rezervasyonları da talep edebilirsiniz, özellikle de haute saison ve pour les voyages de night! Tüm trajetleri dökün, 20 kg’lık bir torba ve küçük bir çanta ücretsiz dahildir!

Taxi

Hizmet yok

2CRRK8A Airport transfer black line icon. Regularly scheduled transportation service. Pictogram for web page, mobile app, promo. UI UX GUI design element.
Eğitmenler halka açık

Lorem Autocar connecté Bu hizmet, Tiran uluslararası hava limanında veya Nord/Sud terminalinde kullandığınız birinci sınıf otomobilin bir birleşimidir. Bu, İşkodra'nın merkezinden (ya da tam tersi) uzun bir araba mesafesine sahip olabileceğiniz anlamına gelir. Yolculuğun toplam süresi aynıdır. 3,5 saat. Arnavutluk'tan alabilmeniz için hizmet sizin için idealdir. Fiyat kişi başı 9 € (havaalanından İşkodra'ya) ve İşkodra'dan Tiran Rinas'tan havaalanına (kuzey/güney otobüs terminali aracılığıyla) tren için 7 €'dur. Dikkat: Ses düzeyiniz kısıldığında araç açılmaz. Aracınızı (genelde gün içerisinde 06:00 – 15:00 arası) kullanıma hazır tutabilirsiniz.

Taxi Tirana Shkoder
Taksi Deluxe

Taxi DE LUXE Bu hizmet, sizin için belirlenen teslimat saatleri ile 7/24 ve 7/24 mevcuttur ve İşkodra kasabasından veya İşkodra*'nın güneyindeki bölgeden ithalat yapmadan bir ücret/depozito ödersiniz, ayrıca ek ücret ödemezsiniz. Araç sadece 3 yolcuyu ağırlayabilecek kapasitededir. Yolculuk süresi env. 2 saat! İdeal hizmet sizin için aile olarak, grup halinde veya profesyonel bir ortamdadır. Yolculukta ücretsiz Wi-Fi bağlantısından ve su bağlantısından yararlanacaksınız! Arabanın fiyatı, 3 kişilik basit bir yolculuk için 50 € (günlük) / 60 € (nuit)'tir!

2CRRK8A Airport transfer black line icon. Regularly scheduled transportation service. Pictogram for web page, mobile app, promo. UI UX GUI design element.
Girişimci doğrudan

Autocar direkt Ce hizmeti şu anda Tiran ve İşkodra Uluslararası Havaalanında sabit kalkış saatleri ile günde 4 saat mevcuttur. Fiyatı kişi başı 10 € / 1000 LEK'dir. Dikkat: Ses düzeyiniz kısıldığında araç açılmaz. Mevcut prochain autocar sürümünü yeniden yönlendirebilirsiniz

taxi
Taksi paylaşımı

Taksi partagé doğrudan Ce hizmeti şu anda günde 11 kez mevcuttur. Taksi partajında yer ayırtıyorsunuz ve Tiran Rinas à Shkoder havaalanına (veya dönüşe) tırmanmadan yolculuktan yararlanıyorsunuz. Beauté de ce hizmeti, İşkodra sonuna kadar (otel, özel ev, ofis, Theth veya Razman'ın bahçe yolu vb.) ücretsiz olarak ücret/depozito ödeyeceğiniz hizmettir. Fiyatı kişi başı 19€ (gündüz) / 24€ (gece)'dir.

saatlik

Alternatif olarak, kişisel Lux Taxi’nizi bireysel kalkış saati ile reserve edebilirsiniz!

Tiran Uluslararası Havaalanı'ndan İşkodra'ya gidiş/dönüş ulaşımınızı kişi başı sadece 9,00 €'dan (sürücüye nakit olarak ödenebilir) şimdi ayırtın

Lütfen WhatsApp/Viber/Telegram aracılığıyla mümkün olduğunca fazla bilgi gönderin.

 

– planladığınız seyahatin tarihi ve saati

– Yolcuların sayısı

– uçuş numarası

– havaalanına gidiş/dönüş yönü

– ideal olarak biniş kartının/uçak biletinin bir kopyası

– İşkodra’da teslim alma/bırakma noktası

 

+355694804261 (Whatsapp/Viber)

İşkodra Havaalanı Transferi (Telgraf)

Hakkımızda

İşkodra Havaalanı Transferi, İşkodra merkezli "Mister Free Trip SHPK" şirketinin bir ürünüdür

logo_2